Blackjack strategia: w jaki sposób zawodowcy grają?

Blackjack strategia

Jeśli jesteś nowicjuszem w blackjacku, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że zajmie ci to trochę czasu, aby dowiedzieć się, który ruch najlepiej wykonać zgodnie z konkretną rozdaną kartą i jaka jest blackjack strategia. W końcu istnieje 340 rąk, które gracz w blackjacka mógłby zatrzymać i generalnie nie wiadomo, który dostaniesz!

W Blackjacku jest ponad 100 sytuacji rozdania, które automatycznie grają. Na przykład, jeśli skończysz z wynikiem 13 punktów, a odkryta karta krupiera wyświetli 5, nie ma w tym nic lepszego, co powinieneś wybrać. Niemniej jednak możesz znaleźć się w sytuacji, która wymaga znacznie więcej przemyśleń. Na przykład, jeśli skończysz z parą szóstek, a karta rozdającego ujawni 4, co byś zrobił? Czy podzieliłbyś swoje karty, zaatakowałbyś „lub po prostu trzymałbyś się swoich pistoletów i stałeś z „12”? Zamiast polegać tylko na swojej intuicji, zamiast polegać na matematyce, lepiej polegać na strategii. W związku z tym, zamiast wpadać w żałosny moment i popełnić straszliwy błąd, który może mieć głęboki wpływ na kwotę, którą można wygrać, polecamy abyś spróbował ustalić, co zrobić, opierając swoją decyzję na matematyce i strategii.

Cel, aby zmniejszyć krawędź domu przez strategię podstawową blackjack

Blackjack strategiaNiestety wielu graczy decyduje się na grę w oparciu o własną intuicję, a nie blackjack strategia, które zostały sprawdzone i sprawdzone. Jednakże, jeśli chodzi o grę w półokrągłe opowieści, pamiętaj, że jednym z głównych celów w grze w blackjacka jest zmniejszenie do krawędzi domu do tak niskiego, jak to tylko możliwe. Zasadniczo, jeśli uda ci się to zrobić, nastąpi dramatyczna zmiana na twoją korzyść, która może pozostawiać cię w biegu, aby wygrać przystojną ilość gotówki! Więc jeśli jesteś złapany między dwoma stołkami, co do której strategii powinieneś wybrać, nie bądź! Zamiast tego spójrz na poniższą tabelę strategii, która może służyć jako przewodnik po tym, jakich manewrów powinieneś używać podczas gry w klasycznym kasynie!

4 ważne wskazówki dotyczące strategii blackjack

Jeśli odkryjesz, że próbujesz dowiedzieć się, jakie ruchy wykonać w grze w blackjacka, pamiętaj o tych pomysłach i blackjack strategia, aby utrzymać cię w grze.

Daj dla dystrybutora szansę do przegrania

Online Blackjack strategiaJeśli krupier ma 4, 5 lub 6 pokazów, nie chcesz uderzać, chyba że masz „miękką” rękę (taką, która nie może zepsuć dodatkowej karty). Karty te dają dealerowi największą szansę na odpadnięcie, co jest bardzo korzystne dla ciebie. W rzeczywistości w wielu sytuacjach będziesz chciał podwoić lub podzielić rozdanie, aby uzyskać więcej pieniędzy w akcji w przypadku prawdopodobnego zniszczenia krupiera.

Przytrzymaj na wysokie, twarde ręce

Blackjack strategia zasadą jest, że zawsze powinieneś stanąć, jeśli masz twardą 17 lub wyższą, ponieważ szanse na zgrupowanie są zbyt duże. Z drugiej strony, jeśli rozdający pokazuje kartę z farbą lub asa w dołku, twój 17 może nie wyglądać tak dobrze (i tak nie jest), ale losowanie z szansą na upadek jest jeszcze gorszą decyzją. Daj krupierowi szansę na zbankrutowanie lub skończyć z tą samą sumą co ty.

Zawsze rozprzestrzeniaj i aktywów

Gambler Mike CaroGambler Mike Caro powiedział kiedyś:

„Asy są większe niż życie i większe niż góry”,

a jeśli chodzi o grę w blackjacka, ma absolutną rację. Pojedynczy as to potężna karta – dwóch razem to tylko dwanaście. Zawsze dziel się nimi i daj sobie szansę na dwa 21. W przeciwieństwie do tego nigdy nie powinieneś dzielić dziesiątek i ósemek. 10 to dobra podstawa dla ręki, ale 20 jest zbyt potężna, by ryzykować podział. Dwa 8s tworzą 16, co z perspektywy czasu jest najgorszym możliwym układem, jednak jeśli je podzielisz, możesz zrobić dwie 18, ręce, które są dość mocne.

Nigdy nie bierz ubezpieczenia

Za każdym razem, gdy krupier pokazuje asa, masz możliwość wzięcia ubezpieczenia. Oznacza to, że stawiasz zakład boczny o połowę mniejszy od pierwotnego zakładu, a jeśli krupier ma blackjacka, ten zakład poboczny jest wypłacany 2: 1. W konsekwencji, jeśli krupier ma blackjacka, możesz wygrać nawet bez niego. Nie musisz jednak zastanawiać się, jak działa ta opcja. Ubezpieczenie to zawsze zła decyzja i tylko podnosi przewagę kasyna. Takie proste sa zasady blackjack strategia.