Liczenie kart blackjack: wszystko, co musisz wiedzieć

Liczenie kart blackjack

Co to jest liczenie kart?

Liczenie kartLiczenie kart blackjack, które jest często określane mianem czytania kart, jest strategią często stosowaną przez graczy w blackjacka w celu ustalenia, czy rozdanie, które będzie rozdawane dalej, będzie miało prawdopodobną przewagę dla gracza lub rozdającego. Zazwyczaj licznik kart próbuje zmniejszyć przewagę kasyna kasyna, zwracając szczególną uwagę i śledząc, które karty są rysowane i przekazywane innym graczom, a także dealerowi. Biorąc pod uwagę, które karty o wysokiej i niskiej wartości są dystrybuowane, gracz w blackjacka jest w stanie nabyć znaki ostrzegawcze, które karty mogą być losowane. Dlatego jeśli zdecydujesz się na użycie strategii liczenia kart, będziesz mógł skorzystać z okazji i wygrać atrakcyjną sumę pieniędzy!

Dlaczego licowanie kart więcej fascynuje?

Dla graczy, którzy nigdy nie policzyli kart przez całe swoje życie, liczenie kart blackjack jest naprawdę tajemnicą, która ich urzeka i zachęca ich do nauki w unikalnej i strategicznej koncepcji. Być może wiele z tego wynika z faktu, że ludzie, którzy się liczą, wydają się bardziej odważni niż większość z nas. A może dlatego, że są to opowieści o ludziach, którzy są naprawdę wytrwali i są w stanie udoskonalić podstawową strategię gry w blackjacka i przekształcić ją w naprawdę opłacalny sposób zarabiania pieniędzy. A raczej, że my, podobnie jak reszta z was, chcemy znaleźć sposób na wygrywanie jak najwięcej podczas gry w kasynie. A może odpowiedź brzmi po prostu, że naprawdę lubimy widzieć kogoś, nikogo takiego jak reszta z nas, naprawdę trzymającego go dla wielkich facetów.

Historia liczenia kart

David LaytonInną znaną nazwą w branży liczenia kart jest Andy Bloch, dziś może najbardziej znany jako bardzo udany pokerzysta. Ale był także częścią M.I.T. zespół blackjacka i wydał DVD z instrukcją liczenie kart blackjack o nazwie Beating Blackjack. Bloch pojawił się również w dokumencie „The Hot Shoe” Davida Laytona z 2005 r. W blackjacku. W filmie Layton przeprowadza wywiady z licznikami kart, takimi jak Edward Thorp i Andy Bloch. Podczas tworzenia filmu Layton wykorzystał wiedzę zdobytą podczas wywiadów i zagrał za 5 000 $ z budżetu na film jako studium przypadku. Uważany za jednego z ojców liczenia kart, geniusza matematycznego Dr.Edwarda O. Thorp z powodzeniem opracował podstawy liczenia kart dla wielu zapalonych graczy w blackjacka, aby mogli korzystać z kasyn w XX wieku. Jego książka z 1962 r. „Pokonaj krupiera” przedstawiła nie tylko to, co stało się podstawą blackjack liczenie kart, ale także kilka teorii na temat tego, jak grać strategicznie poprawny blackjack. Pod wieloma względami Thorp wyprzedził swój czas, a przynajmniej był jednym z pierwszych, którzy opublikowali jego teorie i zaprezentowali je szerszej publiczności.

Pros i zasady liczenia kart

iPhone blackjackJeśli chodzi o nas, wszystkie rodzaje oszustw, takie jak publikowanie postów lub bazowanie na nich, zdecydowanie powinny być uznane za nielegalne. To samo dotyczy wszystkich rodzajów pomocy na urządzeniach takich jak lustra lub kalkulatory komputerowe na iPhone‚ach. Klasycznym przykładem jest Keith Taft i syn, który stał się sławny w latach 70. XX wieku przy konstruowaniu przenośnych i mechanicznych urządzeń liczących karty.

Liczenie kart blackjack jest jednak kolejnym strategicznym sposobem myślenia podczas gry, a co najważniejsze, nie jest zabronione przez prawo. Dlatego nie widzimy powodu, aby nie liczyć kart per se, ale zdecydowanie zalecamy niedoświadczonym graczom, aby nie próbowali tego w kasynie z powodu represji, jeśli zostaniesz złapany przez bezpieczeństwo kasyna. Innymi słowy, po prostu nie chcemy, aby cię złapali.

Blackjack liczenie kart online jest praktycznie bezcelowe z powodu generatorów liczb losowych używanych w kasynach online. Niemniej jednak, w kasynach na żywo, w których można zagrać kilka rozdań w blackjacka, zanim dotrzesz do rozdania, a rozdający musi potasować talię, liczenie kart może być naprawdę skuteczne!