Zarabiaj, jak grać w blackjacka z królewskim blackjackem

Jeśli szukasz klasycznej gry Blackjack, nie szukaj dalej niż Royal Crown Blackjack. Jeśli 21 jest twoją szczęśliwą liczbą lub myślisz, że możesz pokonać dilera, ufając swoim jelitom, to Royal Crown Blackjack nie zawiedzie.

Celem gry jest zdobycie 21 punktów za pomocą tylko 2 kart lub ręki o wyższym wyniku, niż twój krupier, aby wygrać. To takie proste. Ale uważaj, nie pchnij szczęścia zbyt daleko lub znajdziesz się z ponad 21 punktami, co oznacza, że ​​Twój zakład trafia prosto do banku, bez względu na to, co mogło być rozdanie krupiera.

Blackjack polega na testowaniu szczęścia, zaufaniu do twojego jelita i pokonaniu krupiera.

Jak grać w Royal Crown Blackjack

Gdy rozpoczniesz grę w Royal Crown Blackjack, zostaniesz poproszony o wybranie kwoty, którą chcesz zagrać w grze. Następnie wybierz dokładną wartość żetonów, które chcesz zagrać za pomocą przycisków BET + i BET -.

Jak grać w Royal Crown BlackjackMożesz zwiększyć swoje szanse, grając w Royal Crown Blackjack, grając z 3 różnymi rękami w tym samym czasie. Dodatkowo możesz obstawiać różne zakłady dla każdego rozdania, w które grasz.

Po postawieniu zakładów i rozpoczęciu gry poprzez kliknięcie przycisku ROZDANIE, każda ręka otrzyma 2 karty, w tym rozdającego – jeden z nich będzie skierowany do góry. Jeśli rozdający dostanie 10, to sprawdzi, czy ma Blackjacka, czy nie. W przypadku rozdania karty as, runda ubezpieczenia jest aktywowana.

Runda ubezpieczeniowa

W rundzie ubezpieczeniowej Ty, jako gracz, ubezpieczasz każdą aktywną rękę, na której aktualnie grasz, na wypadek, gdyby krupier miał Blackjacka. Ubezpieczenie rozdania, w którym grasz, oznacza, że ​​zapłacisz połowę bieżącego zakładu.

Royal Crown BlackjackMożesz również nie brać ubezpieczenia od żadnej z rozdań, które zostały rozdane. Jeśli twój krupier ma blackjacka i masz ubezpieczenie, współczynnik wypłat wynosi 2: 1. Jeśli masz Blackjacka, a dealer nie, twój współczynnik wypłat wyniesie 3: 2.

Jeśli rozdający nie ma blackjacka, gdy runda ubezpieczenia zostanie zakończona, wtedy rozegrasz swoje rozdania jeden po drugim. Oznacza to, że możesz wybrać, czy chcesz dodać więcej kart do istniejących rąk. Możesz dodać tyle kart, ile chcesz, o ile liczba punktów nie przekracza 21.

Jest kilka fraz, które powinieneś wiedzieć, które znacznie wpłyną na twoje ręce w grze i wynik twojej gry. Rzućmy okiem na nich teraz.

Going bust

Jeśli wylosowałeś zbyt wiele kart i punkty w twojej ręce są powyżej 21, które są uważane za „idące zepsucie”. Jeśli wszystkie twoje ręce „przegrają”, przegrywasz, a twoje zakłady są przekazywane do banku.

Podwojenie

Jeśli zdecydujesz się podwoić czas dodając kolejne karty do swojej ręki, otrzymasz tylko jedną dodatkową kartę, zanim przejdziesz do następnej aktywnej ręki.

Dzielenie

Kiedy rozdajesz swoje pierwsze rozdanie, jeśli wartość kart jest taka sama, możesz podzielić je na dwie oddzielne ręce. Musisz zagrać inny zakład równy początkowemu zakładowi, a krupier wylosuje kolejną kartę dla każdego rozdania. Możesz podzielić tylko raz i jest kilka wad. Mianowicie, jeśli jedna z podzielonych rąk zdobywa 21, mając tylko karty, nie liczy się to jako Blackjack. Jeśli podzielisz dwa asy, będziesz mieć tylko jedną dodatkową kartę, zanim będziesz musiał zagrać w inne aktywne ręce.

Obrót krupiera

Po zagraniu wszystkich aktywnych rozdań, kolej na krupiera, aby odkryć karty. Rozdający losuje dodatkowe karty, dopóki ich ręka nie osiągnie 17 punktów, a następnie zostanie rozstrzygnięty zwycięzca.

Punkty, o których należy pamiętać

Blackjack cardsPodczas zbierania punktów na widocznych kartach, karty z liczbami na nich są równe ich wartości. Karty do twarzy warte są 10 punktów, a karty As są warte 1 lub 11 punktów w zależności od reszty aktualnie rozgrywającej ręki.

Jeśli wynik Twojej ręki jest wyższy niż 21, przegrywasz, a rozdający wygrywa. Jeśli twój wynik jest mniejszy niż 21, a krupier przegrywa, wygrywasz. Jeśli nikt nie ma blackjacka, ale twój wynik jest wyższy od dealera, wygrywasz. Jeśli twoje wyniki są takie same, gra jest uważana za remis i wszystkie zakłady są zwracane.